SIK SORULAN SORULAR

 • Hürrem Hamam Otu Yağı’nın diğer tüy dökücü ürünlerden farkı ne?

  Hürrem Hamam Otu Tüy Dökücü Yağı, çok kısa bir sürede tüylerinizin seyrekleşmesine ve 5 seanslık bir kullanım sonrasında da tüylerinizin yok olmasına yardımcı olmaktadır.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı avantajı nedir?

  Hürrem Hamam Otu Yağı, hem bütçenizi sarsmadan tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlayan hem de diğer yöntemlere nazaran daha ekonomik ve uygun olan bir yöntemdir. Hürrem Hamam Otu Yağı ile hem zamandan kazanabilir hem de maddi açıdan tasarruf sağlayabilirsiniz.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı Tüy Dökmede Etkili Bir Yöntem midir?

  Hürrem Hamam Otu Yağı sayesinde tüylerinizin seyrekleştiğinin farkına varacaksınız. 2. ve 3. seanslardan sonra tüyleriniz seyrekleşip 5.seansın sonunda tüylerinizden tamamen yok olduğunu görebileceksiniz.

 • Cildi Hassas olanlar Hürrem Hamam Otu Yağı’nı Kullanabilir mi?

  Hürrem Hamam Otu Yağı, ciltte herhangi bir hassasiyet yaratmamakla birlikte eğer cilt problemleriniz varsa, cildinizin hassas ise veya cilt problemlerinizle alakalı bir ilaç kullanıyorsanız, Hürrem Hamam Otu Yağı’nı cildinizin küçük bir bölgesinde test edebilir ve hassasiyet yaratmayacağından emin olduktan sonra kullanıma devam edebilirsiniz.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanımı Her Yaşa Uygun mudur?

  Tüy dökücü doğal yöntemler arasında yer alan Hürrem Hamam Otu Yağı kullanımı, ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili sonuç veren bir üründür.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı Güvenilir mi?

  Hürrem Hamam Otu Yağı, tüm kalite ve izin belgelerine sahip içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmayan bir üründür.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı Cildi Tahriş Eder mi?

  Tüy dökücü yöntemler arasında en iyilerden olan Hürrem Hamam Otu Yağı, cildi tahriş etmemektedir. Aksine yağ formunda olmasından dolayı cildinizde herhangi bir hassasiyet meydana getirmemektedir.

 • Uygulamadan Sonra Tüyler Sertleşir mi?

  Tüylerde belirgin bir azalma görüleceği için tüyleriniz sertleşmeyecek ve daha sonraki aylarda Hürrem Hamam Otu Yağı, tüylerinizin tamamen yok olmasını sağlayacaktır.

 • Hürrem Hamam Otu Yağı ile Hamam Otu Tozu arasındaki fark nedir?

  Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizde herhangi bir hassasiyet yaratmaması adına yağ formuna dönüştürülmüştür bir üründür. Bu sayede cildiniz beslendiği gibi istenmeyen tüylerinizden kurtulabileceksiniz.

SIK SORULAN SORULAR” üzerine 4 düşünce

 1. Öncelikle merhabalar bi erkek olarak hürrem hamam otu yağını kullanabilirmiyim. ve uyguladıktan sonra istenmeyen tüyler fazlalaşırmı cevap verirseniz çok sevinirim.

 2. mrb sormak istediğim ben lazer epilasyon yaptırdım sonuç fena değil fakat kesin çözüm değil bunun üzerine hamam otu yağını kullanmak için tüylerimi kökünden alamam tüy dökücü krem kullandıktan sonra uyguladığımda sonuç alabilirmiyim cevap verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>